You are currently viewing Odcinek #10 Tajemnice kadzideł i ich wpływ na nasze zmysły

Odcinek #10 Tajemnice kadzideł i ich wpływ na nasze zmysły

Kadzidła od wieków towarzyszą ludzkości w praktykach duchowych, religijnych oraz relaksacyjnych. Ich mistyczny aromat i wpływ na nasze zmysły sprawiają, że są niezwykle popularne na całym świecie. Dlatego w tym odcinku odkryjemy tradycję stosowania ziół do okadzania, różnorodne zapachy i ich wpływ na człowieka, oraz przeprowadzimy Cię przez różne rodzaje kadzideł.

Jak działają na nas kadzidła?

Zapachy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie i nastrój. Wprowadzanie kadzideł o przyjemnym aromacie może pomóc w relaksacji, redukcji stresu i tworzeniu atmosfery spokoju. Zapachy mogą także pobudzać naszą kreatywność, poprawiać koncentrację i wspierać medytację. Wszystko to sprawia, że kadzidła są popularnym narzędziem w praktykach mindfulness i pracy z energią.

Odkryj różnorodność kadzideł i ich właściwości

Z tego odcinka dowiesz się:

  • Skąd wywodzi się tradycja smużenia i okadzania?
  • Jak wpływają na nas kadzidła?
  • Kiedy używać kadzideł?
  • Jak stworzyć swój własny rytuał okadzania?
  • Jakie kadzidła wybrać?

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych: Spotify, Anchor

Wystarczy, że wpiszesz „Herba Sfero

Jeśli chcesz poznać więcej naturalnych sposobów na zdrowie zapraszam do subskrypcji podcastów i wspólnej podróży w świecie natury.

Warsztaty tworzenia kadzideł

Tworzenie własnych kadzideł może być fascynującym procesem. Możesz eksperymentować z różnymi kombinacjami ziół, tworząc unikalne mieszanki zapachowe. Istnieje wiele przepisów i wskazówek, które pomogą Ci rozpocząć przygodę z tworzeniem własnych kadzideł.

Dlatego zapraszam Cię na warsztaty tworzenia kadzideł mocy na Festiwalu Organic

Dodaj komentarz