kilka słów o

herba Sfero

NATURA | SLOW LIFE | EKO

Witaj na stronie, która otworzy Ci drzwi do ziołowego życia pełnego energii i witalności! Jestem tu, by poprowadzić Cię przez świat naturalnych terapii i wskażę Ci drogę do optymalnego zdrowia oraz dobrostanu.

Moja misja to nie tylko doradztwo w kwestiach związanych z ziołami i naturalnymi terapiami, ale także promowanie profilaktyki zdrowotnej jako kluczowej części codzienności. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu pomogę Ci znaleźć właściwe metody dbania o siebie, byś mógł cieszyć się pełnią życia bez dolegliwości. Wspólnie wypracujemy działania profilaktyczne, które będą chronić Twój organizm i podnosić Twój potencjał.

Jeśli szukasz inspiracji lub praktycznych wskazówek dotyczących zdrowego trybu życia, jesteś we właściwym miejscu.

Na mojej stronie znajdziesz szeroki wachlarz usług, które obejmują terapię konopną, doradztwo dietetyczne, aromaterapię oraz zielarstwo. Wierzę, że poprzez wprowadzenie tych naturalnych metod do Twojego życia, będziesz mógł cieszyć się pełnią swojego potencjału i osiągniesz harmonię między ciałem, umysłem i duszą.

SKLEP HERBA SFERO

Czy zioła mają moc?

Ludzie na całym świecie używali darów natury do uzdrawiania i ceremonii od zarania dziejów, a lecznicze zioła rosną wszędzie, prawdopodobnie nawet na twoim podwórku… Dlatego w sposób eklektyczny łączę stare z nowym. W oparciu o wieloletnią tradycję wykorzystywania naturalnych darów świata botanicznego i terapeutycznego piękna płynącego z przyrody, a także rozwijającej się wiedzy na temat związków naturalnych występujących w roślinach znajdziesz tutaj produkty, które tworzą spójną całość.

Mieszanki zapachowe i kadzidła są stworzone po to, aby połączyć Cię ze światem roślin i przypomnieć znaczeniu rytuału.

Wszystkie produkty są stworzone z pasją w oparciu o minimalizm i dbałość najdrobniejsze szczegóły. 

Dlatego jeśli koncentrujesz się na poprawie i rozszerzeniu wszystkich aspektów dobrego samopoczucia osobistego i środowiskowego, przejrzyj naszą gamę ziołowych produktów, mieszanek zapachowych, produktów konopnych, aby poprawić swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

Dlaczego  kategorie to BODY MIND & SOUL?

Kategorie, które tu widzisz nie powstały przez przypadek, wszystko jest bowiem ze sobą powiązane i jest powiązane w jakimś celu. Zdrowy i zrelaksowany umysł, wpływa na zdrowe i wypoczęte ciało, jak i odwrotnie ciało wolne od napięć i bólu wpływa na spokój ducha i witalność.

Warto więc zadbać o każdą strefę, aby w pełni odczuwać równowagę, zadowolenie i pełnię życia.

Dbasz o środowisko?

To świetnie! Nasze środowisko jest dla ważne, dbam o naturę i staram się, aby wszystkie produkty były pakowane w biodegradowalne materiały, przyjazne środowisku.

Daję drugie życie rzeczom, dlatego odbierając przesyłkę niech nie zdziwi Cię fakt, że często kartony i wypełniacze odbyły już niejedną drogę.

Odkryj moc natury

www.herbasfero.com

Kto stoi za Herba Sfero

Poznaj Paulinę, która od długiego czasu z pełną świadomością używa roślin i surowców roślinnych w swoim codziennym życiu. Jest promotorką zdrowego stylu życia i zarówno w pracy jak i w życiu
inspiruje ją podejście holistyczne.

Zważając na zdobyte wykształcenie, doświadczenie, ale również skłonności duszy można powiedzieć, że jest naturopatką, zielarką, propagatorką zdrowego stylu życia, aromaterapeutką,
pedagogiem dbającą o profilaktykę społeczną, zwolenniczką terapii naturalnych, kucharką i pasjonatką życia.

Naturoterapeutka Instytutu Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych. Absolwentka zielarsko-medycznych studiów podyplomowych na kierunku „Rośliny i surowce roślinne dla zdrowia” na SGGW, pozytywna pedagożka,  absolwentka kursu aromaterapii klinicznej potwierdzonego dyplomem MEN, doradca dietetyczny oraz doradca terapii konopnych

„To, co naprawdę mnie ukształtowało nigdy nie pasuje do żadnego CV, dlatego z tak nietypowym bagażem doświadczeń postanowiłam stworzyć Herba Sfero i podzielić się swoją wiedzą, zainspirować i pobudzić do zmiany oraz pomóc odkryć nieznane właściwości roślin.”

masz pomysł jak coś wspólnie stworzyć?

Napisz

paulina@herbasfero.com