kilka słów o

herba Sfero

NATURA | SLOW LIFE | EKO

Czy zioła mają moc?

Ludzie na całym świecie używali darów natury do uzdrawiania i ceremonii od zarania dziejów, a lecznicze zioła rosną wszędzie, prawdopodobnie nawet na twoim podwórku… Dlatego w sposób eklektyczny łączę stare z nowym. W oparciu o wieloletnią tradycję wykorzystywania naturalnych darów świata botanicznego i terapeutycznego piękna płynącego z przyrody, a także rozwijającej się wiedzy na temat związków naturalnych występujących w roślinach znajdziesz tutaj produkty, które tworzą spójną całość.

Mieszanki zapachowe i kadzidła są stworzone po to, aby połączyć Cię ze światem roślin i przypomnieć znaczeniu rytuału.

Wszystkie produkty są stworzone z pasją w oparciu o minimalizm i dbałość najdrobniejsze szczegóły. 

Dlatego jeśli koncentrujesz się na poprawie i rozszerzeniu wszystkich aspektów dobrego samopoczucia osobistego i środowiskowego, przejrzyj naszą gamę ziołowych produktów, mieszanek zapachowych, produktów konopnych, aby poprawić swoje zdrowie i dobre samopoczucie.

 

Dlaczego nasze kategorie to BODY MIND & SOUL?

 

Kategorie, które tu widzisz nie powstały przez przypadek, wszystko jest bowiem ze sobą powiązane i jest powiązane w jakimś celu. Zdrowy i zrelaksowany umysł, wpływa na zdrowe i wypoczęte ciało, jak i odwrotnie ciało wolne od napięć i bólu wpływa na spokój ducha i witalność.

Warto więc zadbać o każdą strefę, aby w pełni odczuwać równowagę, zadowolenie i pełnię życia.

 

Dbasz o środowisko?

To świetnie! Nasze środowisko jest dla nas ważne, dbamy o naturę i staramy się, aby wszystkie nasze produkty były pakowane w biodegradowalne materiały, przyjazne środowisku.

Daję drugie życie rzeczom, dlatego odbierając przesyłkę niech nie zdziwi Cię fakt, że często kartony i wypełniacze odbyły już niejedną drogę.

Odkryj moc natury

www.herbasfero.com

Kto stoi za Herba Sfero


Poznaj Paulinę, która od długiego czasu z pełną świadomością używa roślin i surowców roślinnych w swoim codziennym życiu. Jest promotorką zdrowego stylu życia i zarówno w pracy jak i w życiu inspiruje ją podejście holistyczne.

Zważając na zdobyte wykształcenie, doświadczenie, ale również skłonności duszy można powiedzieć, że jest zielarką, propagatorką zdrowego stylu życia, aromaterapeutką, pedagogiem dbającą o profilaktykę społeczną, zwolenniczką terapii naturalnych, kucharką, content creatorką i pasjonatką życia.

Absolwentka zielarsko-medycznych studiów podyplomowych na kierunku „Rośliny i surowce roślinne dla zdrowia” na SGGW, pozytywna pedagożka, absolwentka kursu 'aromaterapii klinicznej potwierdzonego dyplomem MEN, doradca dietetyczny oraz doradca terapii konopnych.Miłośniczka natury pogłębiająca wiedzę w Instytucie Zielarstwa Polskiego i Terapii Naturalnych na kierunku naturopata.


„To, co naprawdę mnie ukształtowało nigdy nie pasuje do żadnego CV, dlatego z tak nietypowym bagażem doświadczeń postanowiłam stworzyć Herba Sfero i podzielić się swoją wiedzą, zainspirować i pobudzić do zmiany oraz pomóc odkryć nieznane właściwości roślin.”

masz pomysł jak coś wspólnie stworzyć?

Napisz

paulina@herbasfero.com