You are currently viewing #9 Najlepsze olejki eteryczne na poprawę nastroju

#9 Najlepsze olejki eteryczne na poprawę nastroju

Zapraszam Cię do podróży po zmysłowych zapachach, które nie tylko poprawiają nastrój, ale także mają potężne działanie na nasze ciało i umysł. Posłuchaj fascynujących historii o esencjach roślinnych, ich właściwościach leczniczych i sposobach ich wykorzystania. Dowiedz się, jak zapachy wpływają na nasze samopoczucie, relaksują, pobudzają kreatywność i pomagają w radzeniu sobie codziennym stresem. Zanurz się w świat zapachów i pozwól, by aromaterapia otworzyła przed Tobą nowe perspektywy i doznania.

Z tego odcinka dowiesz się:

  • Jak aromaterapia wpływa na nasze ciało i umysł?
  • Które olejki eteryczne poprawiają samopoczucie i nastrój?
  • Co mówią badania na temat stosowania olejków eterycznych?
  • Jak używać olejków eterycznych?

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych: Spotify, Anchor

Wystarczy, że wpiszesz „Herba Sfero

Jeśli chcesz poznać więcej naturalnych sposobów na zdrowie zapraszam do subskrypcji podcastów i wspólnej podróży w świecie natury.

Mam dla Ciebie też pewien olejek, który zdecydowanie poprawia nastrój – JOY

Mieszanka JOY pachnie jednocześnie i słodko i orzeźwiająco. Połączenie słodkich nut owocowych maliny, mango, kokosa z olejkami eterycznymi cytryną, cynamonem, goździkiem, lawendą i cytronelą nastraja dobrym samopoczuciem, przypomina ciepły powiew lata i równocześnie korzystnie wpływa na zatoki, drogi oddechowe i ułatwia oddychanie. Dodatkowo z naszych doświadczeń wynika, że działa kojąco, łagodzi silne napięcia nerwowe, migreny i bóle głowy.

Dodaj komentarz