You are currently viewing Odcinek #2: Jak wspomóc oczyszczanie ciała olejkami eterycznymi?

Odcinek #2: Jak wspomóc oczyszczanie ciała olejkami eterycznymi?

W dzisiejszych czasach jesteśmy nieustannie bombardowani większą ilością toksyn niż kiedykolwiek wcześniej. Problem polega na tym, że toksyny atakują nas ze wszystkich stron. Są obecne w powietrzu, wodzie, a nawet pożywieniu.

Sprawdź jak w prosty sposób możesz wspomóc proces oczyszczania organizmu.

Zapraszam Cię na ziołową stronę życia i do wysłuchania drugiego odcinka podcastu Herba Sfero.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Czym jest aromaterapia i olejki eteryczne?
  • Skąd biorą się toksyny?
  • Jak pracuje nasz organizm?
  • Czy aromaterapia i detoks mają wspólny sens?
  • Które olejki są najlepsze?
  • Jak używać olejków eterycznych?

Jak wspomóc usuwanie toksyn z organizmu?

Środowisko, w którym żyjemy powinno być bodźcem do ofiarowania sobie naturalnego wsparcia, aby zneutralizować szkodliwe działanie w jak największym stopniu. Będąc narażonym na powszechne występowanie toksyn w środowisku warto włączyć do swojej codziennej rutyny czynności, które pomagają uchronić się nam przed ich nadmiernie szkodliwym działaniem. Stopniowe ograniczanie niezdrowego jedzenia i zwiększenie dziennej dawki ruchu to dobry wstęp do detoksu. Oczywiście eliminacja produktów, które nam nie sprzyjają, odpowiednia dieta pozbawiona sztucznych konserwantów wpływa na stan zdrowia. Istnieje wiele sposobów na oczyszczanie organizmu. Możemy wprowadzić odpowiednie czynności pielęgnacyjne jak np. skrobanie języka, płukanie ust olejem, szczotkowanie ciała, refleksologię, saunę jak i aromaterapię.

Jak aromaterapia i olejki eteryczne mogą pomóc w detoksykacji ?

#2 Jak wspomóc oczyszczanie ciała olejkami eterycznymi?

POSŁUCHAJ

Czy potrzebujesz oczyszczenia organizmu?

Pomimo, że nasz organizm posiada naturalną zdolność do walki z toksynami i oczyszczania, będąc narażeni jednak na tak wielką ilość szkodliwych czynników, nie zawsze jest w stanie przeciwstawić się tak dużej ilości toksyn. Musimy mu pomóc. Oczyszczanie organizmu to bardzo dobry sposób zapobiegania wielu chorobom, proces detoksykacji pomaga także przywrócić naturalną zdolność organizmu do oczyszczania.

TEST Sprawdź czy potrzebujesz oczyścić się z toksyn ?

Dodaj komentarz