You are currently viewing Naturalny Podcast Herba Sfero – odcinek 1

Naturalny Podcast Herba Sfero – odcinek 1

Razem z pierwszym wiosennym słońcem rusza podcast Herba Sfero, dlatego zapraszam Cię na ziołową stronę życia i do wysłuchania pierwszego odcinka podcastu Herba Sfero.

W tym odcinku dowiesz się:

  • Czy natura jest dla nas ważna?
  • Jakie korzyści niesie dla nas natura?
  • Co to naturoterapia i czym zajmuje się naturopata?
  • Siedmiu głównych Zasadach Medycyny Naturalnej.

Skąd wziął się pomysł na podcast Herba Sfero?

Ten kanał powstał z potrzeby serca i chęci dzielenia się tym co dobre. Uważam, że każdy może zadbać o swoje zdrowie, a większość odpowiedzi znajdziemy w naturze. To, co nas otacza ma ogromną moc i sama natura może wpływać na nas wielopoziomowo.

Na co dzień pomagam innych przejść na ziołową stronę życia, śmiało mogę powiedzieć, że czuję się promotorką zdrowego stylu życia, zarówno w pracy jak i w życiu inspiruje mnie podejście holistyczne, dlatego postaram się pokazać Ci naturalne metody na zachowanie zdrowia.

O czym będziemy tutaj rozmawiać?

O szeroko pojętym zdrowiu, o naturalnych metodach wspomagania zdrowia, o naturoterapii, o ziołach, dzikiej kuchni, o aromaterapii, o żywności, o roślinach od których zaczęła się moja cała fascynacja światem natury czyli konopiach.

Zapraszam do wysłuchania podcastu!

Jeśli chcesz poznać więcej naturalnych sposobów na zdrowie zapraszam do subskrypcji podcastów i wspólnej podróży w świecie natury.

Podcast jest już dostępny w aplikacjach podcastowych: Spotify, Anchor

Wystarczy, że wpiszesz „Herba Sfero”

Dodaj komentarz